Ana Sayfa / Ağ Günlükleri / pandorax günlüğü / Çiftçi Destek Sistemi Yazılımı Lansmanı Alinur Aktaş Tarafından Yapıldı

Çiftçi Destek Sistemi Yazılımı Lansmanı Alinur Aktaş Tarafından Yapıldı

Çifçi Dostu Akıllı Uygulama

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş. tarafından planlanıp, Pandora X Yazılım AR-GE Danışmanlık Ltd. Şti. firması  tasarlanıp, geliştirilerek çiftçi ve yakınlarına özel avantajlar içeren çok yönlü Tarım AŞ Destek Sistemi projesinin lansmanı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, Alinur Aktaş tarafından 26 Mart 2021 günü saat 11:30’da Merinos AKKM’de yapıldı..

 

Açıklama ve değerlendirmelerine yer verilen uygulamanın çiftçilere kolaylık sağlayacağını bildirildi.

 

Portal üzerinden girilen bildirimlerin anlık olarak Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş.  ilgili birimine ulaşacağına işaret eden başkan Alinur Aktaş, bu sayede çiftçilerin zamandan kazanacağını ve çiftçiler ile  Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş. arasında etkili iletişim sağlanacağını vurguladı.

 

Çiftçiler, yapmış olduğu tarımsal faaliyetlere ait geçmişten bugüne kadar olan bilgilerini portal üzerinden raporlayabilecek. Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş. birimleri, bu uygulama üzerinden gerekli duyduğu konularda çiftçilere bildirimler göndererek onlarla anlık iletişim kurabilecek. 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kırsal alanı geleceğe taşıyoruz.

 

Projemiz kırsal kalkınmayı sağlamak, verimliliği artırmak ve katma değeri yüksek ürün üretimini artırmak adına yapılmıştır.

 

Çiftçilerimizin hayatını kolaylaştıracak dijital uygulama ile çiftçinin ihtiyacı olan tohum, fidan ve toprak analiz bilgisine her an her yerde ulaşımını sağlıyoruz.

 

 

Tarım sektörünü internet ortamında bir araya getiren interaktif olarak kullanılan mobil ve web bilgi platformunda belirtilen süre içerisinde gerekli evrakları eksiksiz doldurup başvuru sürecinizi tamamlamanızın ardından Proje Başvuru Değerlendirme Sonucunuza sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca toprak analizi gerektiren proje başvurularında, başvuru yaptığınız takdirde uzman ekiplerimiz tarafından toprak numuneleriniz alınacaktır. Analizin tamamlanmasının ardından sonuçlarını da sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz.